Тикет на денот (13.05)

Published On 13/05/2018 » 755 Views» Slider, ТИПОВИ

Предлог тикет за денес (13.05):

Ливерпул – Брајтон  1  (Премиер лига фудбал)

Стандард – Клуб Бриж  3+ (Јупилер лига фудбал)

Тотенхем – Лестер  1  (Премиер лига фудбал)

Рода – Алмере Сити  1 (Ередвизија фудбал)

Легија – Горник З.  1 (Екстракласа фудбал)

Бенфика – Мореиренсе  1 (Примера Португалија фудбал)

ЦСКА М. – Анжи  1 (Русија Премиер фудбал)

Квота: 9,71

Share this post
Tags

Comments are closed.