Тикет на денот (17.04.)

Published On 17/04/2018 » 698 Views» Slider, ТИПОВИ

Предлог тикет за денес (17.04):

Брајтон – Тотенхем  2  (Премиер лига фудбал)

Интер – Каљари  1 (Калчо лига фудбал)

Селта Виго – Барселона  1 (Примера лига фудбал)

ЦСКА М. – Химки  1 (Евролига кошарка)

ПАО – Реал М.  2 (Евролига кошарка)

 

Share this post
Tags

Comments are closed.