Тикет на денот (18.04)
Објавено на 18/04/2018 | Slider, ТИПОВИ

Предлог тикет на денот (18.04):

Рома – Џенова  1 (Калчо лига фудбал)

Наполи – Удинезе  1 (Калчо лига фудбал)

Валенсија – Гетафе  1 (ЛаЛига фудбал)

Реал М. – Атлетик Билбао  1 (ЛаЛига фудбал)

Каен – ПСЖ  2 (Куп на Франција фудбал)

Фленсбург – Монпеље  1 (Лига на шампиони ракомет)

Хјустон Р. – Минесота Т.  1 (НБА лига кошарка)

Квота: 6,17

Тагови