Тикет на денот (20.05)
Објавено на 20/05/2018 | Slider, ТИПОВИ

Предлог тикет за денес (20.05):

Р.Надал – А.Зверев  1 (АТП Рим тенис)

Киево – Беневенто  1 (Серија А фудбал)

Валенсија – Депортиво Ла Коруња  1 (ЛаЛига фудбал)

Удинезе – Болоња  1 (Серија А фудбал)

Спортинг Л. – Авес  1 (Португалски Куп фудбал)

ЦСКА М. – Жалгирис  1 (Евролига кошарка)

Квота: 8.75

Тагови