Тикет на денот (24.04)
Објавено на 24/04/2018 | Slider, ТИПОВИ

Предлог тикет на денот (24.04):

Д.Гофан – М.Гранољерс-Пујол  1 (АТП тенис)

Ј.Соуса – Ј.Мунар  1 (АТП тенис)

Р.Баутиста-Агут – И.Карловиќ  1 (АТП тенис)

Жалгирис – Олимпијакос  1 (Евролига кошарка)

Борац – Црвена Звезда  2 (Србија кошарка)

Капфенберг – Ватенс  3+ (Австрија Ерстелига фудбал)

Филаделфија 76ерс – Мајами Хит  1 (НБА лига кошарка)

Голден Стате В. – Сан Антонио С.  1 (НБА лига кошарка)

Квота: 11,67

Тагови