Ваква прослава на гол сигурно не сте виделе (ВИДЕО)
Објавено на 13/10/2017 | ТАЈМ АУТ

Напаѓачот на Нотс Каунтри Мет Тутл, направи нешто необично. Тој постигна гол против Линколн во четвртото коло на натпреварот во Англија во поразот на неговиот тим од 4:1, а прославата беше неверојатна.

Тагови