Daily Archives: "05/03/2019"

March 5, 2019 - 0 Comments

Во рамките од 1/8 финалните натпревари, денес на програмата е реванш натпреварот меѓу Реал Мадрид и Ајакс кој ќе се одигра на стадионот Сантиаго Бернабеу со почеток од 21:00 ч.Играчот од средниот ред, Френки Де...

Повеќе