BET-IBC предлог типови за обложување

03/06/2018 » Slider, ТИПОВИ

Онлајн агентот за азијатски букмејкери со неколку совети ќе ви помогне околу типувањето за денес.

GS Warriors vs Cleveland Cavs – тип 1h (-11.5)


Вечерва се игра вториот натпревар од финалната серија во НБА.Играчите на Кливленд загубија по продолженија на минатиот натпревар по огромната грешка на Ј.Р.Смит во последните секунди од регуларниот дел кога имаше можност да го реши натпреварот и да донесе мн важна победа на гостински терен.Леброн Џејмс игра се подобро и подобро но едноставно нема доволно помош од соиграчите кои не се на посакуваното ниво за едно финале.Денеска не очекува поинаков натпревар, домаќинот се очекува да одигра на повисоко ниво и нема да дозволи да дојде до неизвесна завршница.Квалитетот дефинитвно е на страната на домаќинот.Нашата прогноза е дека денес Вориорси ќе забелечат висока победа па можеби и со преку 15п разлика.

Бесплатната платформа за онлајн обложување, Ви нуди можност да се обложувате на високи облози без лимит во Азија.


Thiem vs Nishikori -тип (+37.5)


Дефинитино  најинтересниот натпревар денеска,се среќаваат Thiem #8 (Austria) и Nishikori #21 (Japan),според букмејкерите благ фаворит е Австриецот.Thiem е одличен играч на земјена подлога, оваа сезона има скор од 21-5.Нишикори е доста искусен и квалитетен играч кој во последно време игра се подобро и ја подига формата.Доста добро игра на земја, оваа сезона има скоро 11-4 и очекуваме денеска да одигра солиден меч.Не очекува неизвесен дуел каде победникот ќе се одлучува во 4 па можеби и 5 сетови.


Kastakina vs Wozniacki – тип (победа на Wozniacki)


Каролина Возниацки ќе се сретне против младата русинка Дарија Кастакина.Коефициентите за победник на овој меч се изедначени.Ова ќе биде дуел на 2 добри тенисерки кои играат дефанзивен тенис, но кога е во прашање изнудување грашки на противникот тука број еден е Каролина.Искуството е на нејзина страна а оваа сезона конечно ја проби бариерата и дојде до својот прв гренд слем( австралија оупен).Иако официјално нема фаворит на овој дуел сепек наша прогноза е дека искусната Возниацки ке дојде до победа денеска.

BET-IBC исто така нуди и подарок за играчи на високи износи, а за оние кои навистина сакаат да го допрат врвот и да се обложуваат во обложувалници без лимит, бесплатната обложувачка плaтформа ќе се погрижи да бидат задоволни. BET-IBC овозможува и највисоки влогови и во помали лиги преку Skype обложување.

Tags