Скандал: Протекоа голи фотографии од млада американска привачка (Слики)

05/03/2018 » Slider, ОСТАНАТО

Кaсиди Кук (22) , американката која се натпреварува во скокови во вода, се најде во центарот на вниманието откако во јавноста протекоа нејзини контраверзни фотографии.

Постои сомневање дека таа е само едно од многуте спортисти врз кои е извршен  хакерски напад.

Според шпекулациите младата американка за време на сликањето на фотогрофаатите била пијана.

Спорните фотографии можете да ги погледнете ОВДЕ

 

Tags