Слоун Стивенс шампионката на УС ОПЕН се соблече за „Спортс илустрејтед“

15/02/2018 » РАЗНО, ТЕНИС

Актуелната освојувачка на УС ОПЕН 24 годишната Слоун Сивенс го покажа атлетски извајаното тело во последната фотосесија за магазинот” спортс илустрејд”.

„Многу сум горда што сум дел од оваа приказна. Благодарам на ‘Свимсут’ што креира костими за сите типови женски тела. Ова е за нас дамиte“, изјави тенисерката

погледнете ја одличната фотосесија

 

Tags